Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 52 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Burner | 2 |
| Certification | CE |
| Power Source | GAS |
| Type | Integrated Cooktop |
| Model Number | GD1034 |
| Voltage (V) | battery |
| Power (W) | other |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| package size | 800x500x195mm |
| G.W | 13kg |
| Machine size | 730x410x90mm |
Instock
There are no reviews yet.