Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 51 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding, Portable, PORTABLE |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | XMSJ, ISSACMACHINE |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | commercial+20 |
| Electric Cooktop Type | Solid Element Cooktop |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Electric Burner | |
| No. of Gas Burner | 1 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | stainless steel |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Laser Printing |
Instock
There are no reviews yet.