Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 3.1KW |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| size | 320x375x125mm |
| Model | 108D |
| Number of stoves | single |
| Is the chassis size adjustable? | No |
| Applicable air source | Liquefied gas, natural gas |
| gross weight | 3.6kg |
| Product name | Household gas stove |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| Flame out protection device | ion sensing |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
| Package size | 445x370x160mm |
| energy efficiency class | first level |
| net weight | 2.8kg |
| rated heat load | 3.1KW |
| place of origin | Chinese mainland |
| Panel material | steel |
| material | non-stick oil |
| Gas stove structure | desktop |
| air inlet method | full air intake |
| Color classification | grey |
Instock
There are no reviews yet.