Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Burner | 3 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Material | Tempered Glass |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of production | Chinese Mainland |
| Gas stove type | household |
| 3C certification certificate number | 2023012401564327 |
| Flameout protection device | Thermocouple flameout protection |
| wide | 780mm |
| thick | 460mm |
| high | 150mm |
| Does it support intelligence | Not supported |
| Ignition method | Pulse electronic ignition |
| Air intake method | Full intake air |
| Number of focal eyes | Eyes |
| Gas stove structure | Table-embedded dual-purpose |
| Panel material | Tempered glass |
| Rated heat load | 5200W |
Instock
There are no reviews yet.