Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 0V |
| Power (W) | 5w |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea |
| Midea hood gas stove model | T3 |
| material | stainless steel |
| Number of stoves | 2 |
| Gas stove structure | desktop |
| Panel material | white iron |
| Production enterprise | beautiful |
| Flame out protection device | Thermocouple flameout protection |
| energy efficiency class | Level 2 |
| Applicable air source | Liquefied gas, natural gas |
| Ignition method | Piezoelectric ceramic ignition |
| air inlet method | full air intake |
| gross weight | 6.3kg |
| Package size | 770x445x143mm |
| size | 710x385x135mm |
| net weight | 4.5kg |
| rated heat load | 4.8KW |
| 3C certificate number | 2023012401526641 |
Instock
There are no reviews yet.