Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 7.2KW |
| Material | Tempered Glass |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Panel material | glass |
| Fire hole type | Double Spin Fire |
| Flame out protection device | Thermocouple flameout protection |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
Instock
There are no reviews yet.