Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 21-40L |
| Structure | Table |
| Power Source | GASGAS |
| Type | Integrated Cooktop |
| Design | EuropeanStyle |
| Voltage (V) | 120V120V |
| Power (W) | 25W25W |
| Material | StainlessSteel |
| Installation | BuiltIn |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | ElectronicIgnitionELECTRONICIGNITION |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.