Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 42 × 17 cm |
| Capacity | <20L |
| Structure | Table |
| No. of Burner | 2 |
| Certification | none |
| Power Source | GAS |
| Type | Kitchen Ventilator & Cooker Combination |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min |
| Model Number | JZT-A1 |
| Design | European Style |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5.2kw |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Drop-In |
| Feature | Traditional |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product Number | JD0497K |
Instock
There are no reviews yet.