Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 42 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | Table |
| Power Source | GAS |
| Model Number | TS168GY |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 10w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Traditional |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.