Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Model | JZT-ZA2 |
| Flameout protection device | Thermocouple flameout protection |
| Wide | 740mm |
| thick | 430mm |
| High | 160mm |
| Is intelligence supported | nonsupport |
| Ignition mode | Pulse electron ignition |
| Air inlet mode | Full inlet air |
| Number of focal eyes | binoculus |
| Gas stove structure of gas stove | Platform embedded dual purpose |
| Rated thermal load | 5000W |
| Section A | whirlpool fire4.2KW |
| Section B | Double Nine Cavity Fire |
| Section C | Honeycomb Fire + Nine-Cavity Fire |
Instock
There are no reviews yet.