Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 44 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w, 4.5 |
| Material | Glass, Stianless Steel |
| Installation | Drop-In, Built-In, built-in |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | OIMG, Onsenburg/OEM/ODM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MSD-7601k |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Gas Burner | 3 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | Stainless steel |
| Cooker Quantity | Three-cooker Cooktop |
| Operating Language | English, French, Spanish |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing |
| Usage | Family |
| Knob | Metal knob |
| Gas Type | L.P.G or N.G |
| Burner | 2 alloy burner+1Sabaf |
| Pan support | Cast Iron Pan Support |
| Hole Size | 700*400 mm |
| Panel | 760*440 mm |
| Product Size | 820*480*205 mm |
Instock
There are no reviews yet.