Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 4KW |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| producing area | Chinese Mainland |
| Panel material | Stainless steel |
| Flameout protection device | Thermocouple flameout protection |
| Fire hole type | Spiral fire |
| Applicable scenarios | family expenses |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
Instock
There are no reviews yet.