Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 80 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 100w, 220 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding, Other |
| Feature | Smoothtop, Easy Opertation |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | N689 |
| Electric Cooktop Type | Solid Element Cooktop |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Electric Burner | 4 |
| No. of Gas Burner | 4 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Electric Cooktops |
| Surface Material | stainless steel, stainless steel |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Cooker Quantity | Multi-cooker Cooktop |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Product name | Gas Cooker Stove |
| Usage | Cooking Appliance |
| MOQ | 1pcs |
| Burner | Two |
| Keywords | Gas Cooking Stove |
| Safety device | Flame Failure Safety Device |
Instock
There are no reviews yet.