Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Material | Tempered Glass |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Flameout protection device | Thermocouple flameout protection |
| Flame port type | Spinning fire |
| Ignition mode | Electronic ignition |
Instock
There are no reviews yet.