Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | Free Standing |
| No. of Burner | 1 |
| Certification | CE |
| Type | Integrated Cooktop |
| Model Number | 888 |
| Design | European Style |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.