Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Burner | 2 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Material | Tempered Glass |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| size | 730x410x150mm |
| brand | Peskoe/Peskoe |
| Model | JZT-BS-6A |
| Number of stoves | 2 |
| Is the chassis size adjustable? | No |
| Applicable air source | Liquefied gas, natural gas |
| gross weight | 11kg |
| Product name | Household gas cooker |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| Flame out protection device | Thermocouple flameout protection |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
| Package size | 795x466x220mm |
| energy efficiency class | No energy efficiency class |
| net weight | 9kg |
| rated heat load | 4.2KW |
| place of origin | Chinese mainland |
| Panel material | Tempered glass |
| Gas stove structure | Taiwan embedded dual-purpose |
| air inlet method | downwind |
| 3C certificate number | 2024192401010630 |
Instock
There are no reviews yet.