Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 56 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, – |
| Power (W) | 1w, – |
| Material | Glass, tempered glass top plate |
| Installation | Drop-In, Built-In, built-in |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | OIMG, AIMPURO |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | AQ-B501 |
| Gas Burner Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| No. of Electric Burner | – |
| No. of Gas Burner | 5 |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | Ceramic / Glass, Ceramic / Glass |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Cooker Quantity | Multi-cooker Cooktop |
| Operating Language | English, German, French, Dutch, Spanish |
| Application | Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing, Inkjet Printing |
| Burner | 5 |
| Heat Power | 3.0kW+2.8kW+1.3kW+1.0kW |
| Pan support | Enamel pan support |
| Gas Type | LPG&NG |
| Ignition Type | Automatic Piezo Ignition |
| Product size | 635x560x180mm |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.