Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | Table |
| No. of Burner | 1 |
| Certification | CE |
| Power Source | GAS |
| Model Number | Household Gas Stove |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Traditional |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Household Gas Stove |
| Ignition method | Pulse electronic ignition |
| Model: | 8#/10# |
| Fuel | LPG |
| Load | 150KG |
| Product number | JD0370K |
Instock
There are no reviews yet.