Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 48 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w, 5.2kw |
| Material | Glass |
| Installation | Drop-In, Built-In |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | G gas hob |
| Gas Burner Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| No. of Gas Burner | 2 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | None |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | Stainless steel |
| Protective Case | Thermoelectricity |
| Cooker Quantity | Dual-cooker Cooktop |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Car, Outdoor, Garage, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Air Source | LPG Natural Gas |
Instock
There are no reviews yet.