Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26.989 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 80w |
| Material | Glass |
| Installation | Built-In |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.