Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 67 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Material | Ceramic Glass |
| Installation | Drop-In |
| Feature | Convection |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.