Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Sensor Cook, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave, regular grade |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | >1300W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Programmable |
| Product Dimensions | 13.5"D x 11.5"W x 14"H |
Instock
There are no reviews yet.