Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Sensor Cook, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave, regular grade |
| Voltage (V) | 110V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 13"D x 17.5"W x 9.9"H |
| Special Feature | RAPID HEAT TECHNOLOGY, 10-in-1 VERSATILE, |
| Control Type | Knob |
| Capacity | 23 Liters |
| Wattage | 1750 watts |
| Material | Stainless Steel |
| Finish Type | Painted |
Instock
There are no reviews yet.