Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 68 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Retail, Food Shop, Advertising Company |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Pressure vessel |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V |
| Weight | 39kg |
| Dimension(L*W*H) | 596*532*570mm |
| Year | 2019 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Electric Convection Oven |
| NW | 39kg |
| Size | 596*532*570mm |
| TEMP. | 50-300℃ |
| Oven door | Glass Oven Door |
| Item | convection oven |
| volts | 220-240V |
| power | 2.67/2kw |
| Installation | Freestanding |
| Keywards | Electric Convection Oven |
| After Warranty Service | No service |
| Local Service Location | None |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.