Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 55 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year, 1 year |
| Application | Hotel, Commercial |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Steam Cooking, STERILIZE, Touch Control |
| Power (W) | 1000 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | GR-MO30L |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | Counter Top Microwave Oven |
| Material | Stainlee Steel |
| Color | Black |
| Voltage and frequency | 220-240V~ 50/60Hz |
| Control | Touch Control |
| Capacity | 30L |
| SIZE | 515*405*320mm |
| Inside cavity | 330*360*240MM |
| Usage | Kitchen Heating |
Instock
There are no reviews yet.