Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 51 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | glass |
| Function | Grilling, Child Lock, Touch Control |
| Power (W) | 2980 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | XT-YB1-BC22 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Capacity | 73L |
| Microwave Power | 700W Microwave Power |
| Control | Digital Control |
| Material | Stainless Steel + Glass |
| Display | LED Digital Panel |
| Time setting | Max.95:00mins |
| Voltage and frequency | 220-240V/50HZ |
| Product size | 595*597*616mm |
| Packing size | 645*645*650mm |
Instock
There are no reviews yet.