Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA, none |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | CLASS B |
| Operating Language | English |
| Application | RV, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | Plastic |
| Function | True Microwave, Grilling |
| Power (W) | 1450 |
| Voltage (V) | 230 |
| Model Number | BMW8206-EU |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Capacity | 25L |
| Cavity | 304 Stainless Steel Cavity |
| Control Method | Digital control |
| Rated Voltage | 230V~50Hz |
| Rated Input Power(Microwave) | 1450 W |
| Rated Output Power(Microwave) | 900 W |
| Rated Input Power(Grill) | 1000 W |
| Turntable Diameter | 315 mm |
| External Dimensions | 594x400x388 mm |
| Net Weight | Approx. 18.5 kg |
Instock
There are no reviews yet.