Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Type | Microwave Oven |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | glass |
| Function | Grilling, True Microwave, Child Lock, Touch Control |
| Power (W) | 1500 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | CMW-35BK |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Capacity | 35l |
| Certification | CE/CB/EMC/LVD |
| Microwave Power | 1000W |
| grill power | 1500W |
| installation | full built in |
Instock
There are no reviews yet.