Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | Grilling, Touch Control, True Microwave |
| Power (W) | 1800 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | EMA34GTQ-S00E00 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product model | EMA34GTQ-S00E00 |
| Product name | Commercial Microwave Oven |
| Capacity | 34L |
| Power output | 1800w |
| Net weight | 32.2 kg |
| Gross weight | 34.3 kg |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cavity | 409*225*360mm |
| Unit size | 575*368*527mm |
| Packing size | 641*451*559mm |
Instock
There are no reviews yet.