Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 51 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Power (W) | 1000 |
| Voltage (V) | 120 |
| Model Number | VTM038K6BH |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Capacity | 38L |
| Color | Stainless steel |
| Rated output power (Microwave) | 1000W |
| Unit Dimension W*D*H(MM) | 606*411*432 |
| Packing Dimension W*D*H(MM) | 693*511*532 |
| Loading QTY(40HQ) | 370PCS |
| N.W(Kg) | 26 |
| G.W(Kg) | 27.5 |
| Energy class | DOE |
| Certification | CB |
Instock
There are no reviews yet.