Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | Grilling, True Microwave, Child Lock |
| Power (W) | 1250 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | MW-20LBK |
| Place of Origin | China |
| Capacity | 20L |
| Certification | CE/CB/EMC/LVD |
| FEATURES | WITH GRILL |
| Microwave power | 700w |
| Grill power | 800W |
| timer | 60Min |
| control | Electronic Touch |
| Cavity | Grey Cavity |
| Turn table | 245mm |
| Product Dimension | 592W*376H*313D |
Instock
There are no reviews yet.