Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | True Microwave |
| Power (W) | 700 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | 240806 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product name | Microwave oven |
| Product material | Stainless steel |
| Product color | Black |
| Product capacity | 20-25L |
| Rated voltage | 220V |
| Rated power | 700W |
| Product net weight | 14.4kg |
| Product size | 457*395*271mm |
| MOQ | 1 unit |
Instock
There are no reviews yet.