Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | RV, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Type | Microwave Oven, Built – in |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Power (W) | 900 |
| Voltage (V) | 230 |
| Model Number | BMW4502BL |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Size | 60 cm/24 inch |
| Finish | Full black & sliver handle |
| Control Type | Touch control, White LED display |
| Cavity size | 44L |
| Cavity material | Stainless steel |
| Rated Output(Microwave) | 900W |
| Rated Output(Grill) | 1750W |
| Rated Output(Convection) | 1750W |
Instock
There are no reviews yet.