Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| type | Microwave Oven |
| capacity | 23L |
| model | SG26T-D21 |
| POWER | 1150W |
| product size | 504*433*352mm |
| Style | Easy Cooking |
| Color | black |
| Control type | touch screen |
Instock
There are no reviews yet.