Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 2 years |
| Application | Hotel, Commercial |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Function | True Microwave |
| Power (W) | 800 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | QDLA2048 |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Input | 1100w |
| Output | 800w |
| Frequency | 2450MHZ 50HZ |
| Capacity | 20L |
| Control | Mechnical Control |
| SIZE | 45*36*25cm |
Instock
There are no reviews yet.