Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | CLASS B |
| Operating Language | English |
| Application | RV, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 1450 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | BMW34B-20 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Capacity | 20L |
| Finish | Black color and black door glass |
| Contro Type | Touch control |
| Cavity material | Stainless steel |
| Voltage Rating | 230V~50Hz |
| Rated Input(Microwave) | 1550W |
| Rated Output(Microwave) | 1000W |
| Rated Output(Grill) | 1100W |
| Rated Output(Convection) | 2500W |
Instock
There are no reviews yet.