Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 65 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Installation | built-in |
| Material | stainless steel |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Number of Ovens | Single |
| Power (W) | 2300 |
| Voltage (V) | 230 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | BMO454T |
| Cavity size | 45L |
| LCD display | Yes |
| Child safety lock | Yes |
| Touch control | Yes |
| Electronic lock | Yes |
| Double glazed removable door | Yes |
| Stainless steel cavity | Yes |
| Microwave Power Levels | 100W-1000W |
Instock
There are no reviews yet.