Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 65 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, 24 in. 2.2 cu. Ft. Single Electric Wall Oven 220V |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation, Return and Replacement, None |
| Warranty | 3 years |
| Energy Efficiency Rating | CLASS B |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, garage, Commercial |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| logo/pattern | Silk screen printing, Laser Printing, Hot Stamping, 3D Printing |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | Aluminum |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Number of Ovens | Single |
| Power (W) | 120 |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Netherlands |
| Model Number | 24 in. 2.2 cu. Ft. Single Electric Wall Oven 220V |
| Function | LED Touch Control |
Instock
There are no reviews yet.