Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| type | Microwave Oven |
| capacity | 20L |
| model | P70D20TL-D4 |
| POWER | 700W |
| size of inside | 315*329*210mm |
| product size | 452*365*262mm |
| Style | Easy Cooking |
| Control type | Mechanical Timer |
Instock
There are no reviews yet.