Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 41 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | LISM, RAF |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Function | True Microwave |
| Power (W) | 800, 800 |
| Voltage (V) | 220, 220 |
| Model Number | R.8008 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Product name | Microweave Oven |
| Item | R.8008 |
| Brand | RAF |
| Color | Black/White |
| Usage | Kitchen Appliances |
| Capacity | 20L |
| Carton Size | 50.6*39*29.8cm |
| Door | Glass Door |
Instock
There are no reviews yet.