Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, CE ROHS |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | sk-10011 |
| Housing Material | Carbon steel |
| Power (W) | 1700 |
| Voltage (V) | 220 |
| Capacity | >40L |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Battery |
| Private Mold | Yes |
| Accessories | Bake tray, bake rack, tray |
| Feature | smart ovens |
| Color | AS PICTURE |
| Product name | Electric Oven |
| MOQ | 500pcs |
| TIMER | 0-120 Mins |
| Oven capacity | Gross -50 Litres |
| SIZE | 62.2*44.2*41.5cm |
| Weight | 12kg |
Instock
There are no reviews yet.