Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Sensor Cook, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave, regular grade |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 901-1300W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 15.8"D x 20.7"W x 12.2"H |
| Color | Stainless Steel / Silver |
| Capacity | 1.2 Cubic Feet |
| Special Feature | Inverter Technology |
| Installation Type | Countertop |
| Wattage | 1200 watts |
| Material | Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.