Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 20 cm |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Dimensions | 155cm*108cm |
| Sports | BASEBALL |
| Material | PVC |
| Brand Name | GSF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.