Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 49 × 76 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Noise | 51-60dB |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 150w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.