Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 110 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V, 230 |
| Power (W) | 5w, 350 |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel + Galss |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Type | Downdraft |
| Model Number | CE-DF901-2 |
| Mode | exaust or recirculation |
| Feature | downdraft extractor |
| Keywords | downdraft slide out hood |
| Certification | CB, CE, EMC, GS, RoHS, SASO, ERP |
Instock
There are no reviews yet.