Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric, Electric |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 11w |
| Exhaust Type | Combination, Vented |
| Housing | Plastic |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | ≤ 10 m³ / min, ≤ 10 m³ / min |
| Application | Hotel, Commercial |
| App-Controlled | NO |
| Type | ISLAND, Kitchen Equipment |
| Place of Origin | China |
| Product name | Exhaust hood |
| Brand | Kitlalong |
| Material | Stainless Steel Body |
| Color | Silver |
| Size | Customization Accepted |
| Function | Stainless Cooking Exhaust Stove Hood |
| Voltage | 380V |
Instock
There are no reviews yet.