Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 31 × 54 cm |
| Noise | ≤ 40dB |
| Model Number | Range hood |
| Style | Side Suction |
| Type | Side Suction Type |
| Air Exhaust Rate | 15-17 m³ / min |
| Structure | Stair Type |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 180W |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Range hood |
| Model | CXW-180-C01 |
| Product power | 180W |
| Product power supply | 220V/50Hz |
| Exhaust volume | 18m3/min |
| Product number | JD0434K |
Instock
There are no reviews yet.