Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 200 |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum, Stainless steel |
| Brand Name | OIMG, OEM/ODM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | 11-14 m³ / min |
| Application | Hotel, Commercial, Household, Kitchen Equipment |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Function | LOW NOISE |
| Color | blcak white |
| Body/filter | stainless steel |
| Material | Stainless Steel+tempered Glass |
| Filter | Aluminum Filters |
| Motor | Copper Motor |
| Switch | Touch Switch |
| Chimney | SS Chimney |
| Installation | Wall-mouted |
| Light | 2*1.5W LED Lamp |
Instock
There are no reviews yet.