Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 75 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 1w |
| Exhaust Type | Combination |
| Housing | aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.