Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 44 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | JN-8011 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | / |
| Exhaust Type | / |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.